Skip Breakfast, skip lunch, skip dinner! Skip FAT!

5.+ 6. 7.

7. července 2014 v 8:28 |  Deníček
SOBOTA

Po dvaceti kilometrech na inlinech (už nechci nikdy slyšet, že na bruslích se takové vzdálenosti jet nedají :( ) nás babička pozvala do cukrárny. Hmm... Naštěstí jsme šli všichni a tak mě mamka před babičkou podpořila a nemusela jsem is dávat palačinky, zákusek a podobně, protože to se omluvilo na detox. Mamka se vymanila jídelníčku a dala si salát - že prý to tolik nevadí. Já jsem si nakonec nedala ani ten salát... Objednala jsem isnzelený čak a u toho jsem vydržela celou dobu! Chápete to? Zelený čaj! Já odolala! Všem těm nástrahám, co dobře vypadají i voní... Tak... jenom jsem se o to chtěla podělit, pro někoho z vás je to možná nic, ale pro mě je to opravdu úspěch, malý, ale úspěch. :-)

A teď to horší:

NEDĚLE

Máme za sebou týden detoxu, kterej jsem porušila jedině tím, že místo jablka jsem snídala meloun, ALE!!! Po tom týdnu, kdy všichni hlásí, jak zhubli 1 -2,5kg, stejně jako moje mamka, já mám kilo nahoře!!! Cože?! Achjo!! Mamka: Nojo, to jsou ty typy, co už připírají i z vody... a pak uznala, že sjem opravdu tlustá a nabídla mi, že pokud to ten detox opravdu nespraví, že se mnou zajde za dietologem. Tak nevím... raději bych se v září vrátila k aně, než k nějakému předepsanému jídelníčku, který stejně na intru nebudu moc dodržovat... A to mamka ani něví, že je to jojo efekt po hladovění - tělo si ted uloží cokoli, ale myslela jsem, že s tou zeleninou to nebude tak špatný, jako kdybych si dala chleba s máslem, třeba... Achjo...

No tak to jen tak, střípky z víkendu a odpoledne Liebster Avards, teď vyrážím na brusle :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ko Ky Ko Ky | Web | 7. července 2014 v 17:48 | Reagovat

tak za sobotu tě chválím a za tu neděli snad se to časem poddá a nebudeš přibírat;)

2 Azzy Azzy | Web | 7. července 2014 v 18:32 | Reagovat

To je blbost. Celkově si myslím,ž e je to blbost. Já hladověla půl roku a podívej jak žeru teď - jak p rase, a nic.
Musí se to jenom umět.
A to kilo nahoře je nejspíš z vody.
A jabko, meloun k snídani? To je k smíchu, snídaně musí bejt sladká, energická, aby ti nastartovala metabolismus, tímhle si ho brzdíš..
Promin, jestli zním nějak mega poučně, ale hodně jsem se v tomhle odvětví pohybovala a pohybuju, nemám koho co poučovat, ale když vím, že můžu poradit, poradím.. Když mě pošleš do prdele, budu to chápat :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama